KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4095642
nr 409 5642
Blandteknik
sign. de Wit -62 46x61
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2006
29/4 17:20:59
Signe Persson-Melin (f. 1925)